Tepalų keitimas Alytuje

Kodėl svarbu laiku keisti variklio tepalus? Ir kur juos būtų galima pasikeisti Alytuje?

Tokiu būdu jūs palaikote variklį švarų. Reguliarus alyvos keitimas yra būtinas norint išlaikyti jūsų variklį švarų. Kai variklio alyva cirkuliuoja variklyje, ji surenka visas laikui bėgant susikaupusias nuosėdas. Alyvos keitimo metu nuosėdos pašalinamos kartu su sena alyva. 

Švari alyva, tekanti aplink variklį, taip pat sumažina jūsų transporto priemonės išmetamųjų teršalų kiekį. Taip yra todėl, kad jis leidžia varikliui veikti sklandžiai ir pašalina visus variklyje susikaupusius angliavandenilius. Tai daro jūsų automobilį ekologiškesnį ir pagerina variklio darbą.

Įvairios sąlygos ir vairavimo įpročiai prisideda prie ridos, tačiau įtakos turi ir varikliu cirkuliuojanti šviežia alyva. Variklinės alyvos tepimo savybės reiškia, kad variklyje yra mažesnė trintis. Iš esmės variklis, turintis mažesnę trintį, pasieks optimalią ridą, nes yra mažiau ribojančių jėgų ir mažiau apkraunamas variklis. Alyvos keitimas užtikrins aukščiausią variklio darbą ir žymiai pagerins jūsų bendrą vairavimo patirtį.

Dažnu atveju, pardavėjai kurie parduoda naudotus automobilius teigia, kad filtrai su alyva buvo neseniai keisti, tačiau gan retai pardavėjai prieš parduodami automobilius renkasi į juos papildomai investuoti, dėl šios priežasties visada savo klientams rekomenduojame, įsigijus automobilį pirmas dalykas kuris turėtų būti padarytas tai pakeista variklio alyva su filtrais. 

Kas kiek laiko reikia keisti variklio tepalus?

Intervalą nustato variklio gamintojas, tai turėtų būti parašyta eksploatavimo instrukcijoje, dažniausiai rekomenduojama keisti kas 10 000km, 15 000km arba kas metus (priklausomai nuo to kas sueina pirmiau).

Kaip išsirinti tinkamus tepalus jūsų varikliui?

Kokio klampumo variklio tepalą pasirinkti priklauso nuo specifikacijų, galite pasinaudoti CASTROL įrankiu, kad atsakyti į šį klausimą.