Sveiki atvykę!

Autoservisai AlytujeJeigu radote šį tinklalapį, reiškia Autoservisai Alytuje šiuo metu jus domina, nes jūs turite automobilį, kuriam reikalingas remontas arba techninis aptarnavimas, o mes turime jūsų problemai labai aiškų sprendimą. labai dažnai klientai dėl laiko stokos atidėlioja tam tikrus automobilio remontus ir vėliau turint aibę problemų su transporto priemone turi dar daugiau sugaišti laiko tvarkydami skirtingus gedimus, skirtinguose autoservisuose. Dauguma autoservisų Alytuje siūlo visas paslaugas, tik dažniausiai ne visus darbus atlieka vienoje vietoje, kaip pvz. važiuoklės remontą arba padangų keitimą, tačiau be ratų geometrijos reguliavimo arba variklio tepalų keitimą be kompiuterinio serviso intervalo atnaujinimo. Česma autoservisas Alytuje visus reikiamus jūsų automobilio remonto darbus ir techninį aptarnavimą atliks vienoje vietoje ir jums transporto priemonę grąžins pilnai suremontuotą, kurios nereikės daugiau niekur varyti dėl papildomų darbų atlikimo. Dėl šios priežasties dauguma klientų mus vertina, nes sutaupome jiems daug laiko, todėl maloniai kviečiame apsilankyti pas mus ir jus.

Kokiu metu būtų galima pasinaudoti mūsų paslaugomis?

Dirbame nuo pirmadienio iki penktatadienio 8:30 – 17:30

Kaip būtų galima užsiregistruoti vizitui?

Greičiausias ir patogiausias būdas būtų skambinti telefonu – +37061342807 arba užpildyti formą esančioje skiltyje KONTAKTAI.

Kokius darbus mes atliekame?

Žemiau pateiksime dalį darbų kuriuos mes atliekame, bet jeigu nematote jums reikiamo, susisiekite su mumis ir jeigu tikrai negalėsime jums padėti, tai tikrai pasistengsime kažka bent jau rekomenduoti. Mūsų tikslas – daryti viską ką galime dėl kliento.

Autoservisas Alytuje ČESMA

Tepalų keitimas Autoservise Alytuje

Naudojame tik aukščiausios kokybės tepalus, kurie pilnai atitiks visas reikiamas jūsų varikliui specifikacijas. Mes padėsime jūsų automobiliui išlaikyti ilgaamžiškumą.

Stabdziu remontas Alytuje Autoservisas Cesma

Stabdžių remontas Autoservisas Alytuje

Keičiame stabdžių kaladėles, stabdžių diskus, remontuojame stabdžių suportus, keičiame stabdžių vamzdelius ir atliekame visus kitus darbus susijusius su stabdžių remontu. 

Kebulu remontas Autoservisas Cesma

Kėbulų remontas po autoįvykių Autoservisas Alytuje

Pilnai remontuojame automobilius po avarijų, patys paruošiame ir patys nudažome. Patys maišome dažus. 

Ratų suvedimas Autoservise Alytuje

Atliekame ratų suvedimą visiems automobiliams. 

Ratu suvedimas autoservisas Cesma

Variklių remontas alytuje

Keičiame paskirstymo diržus, vožtuvus, indėklus, remontuojame variklio blokus ir kt.

Varikliu remontas Alytuje autoservisas cesma
SKAMBINKITE ŠIANDIEN
DAUGIAU JŪS NIEKUR NEVĖLUOSIT